Biz Kimiz?

Safir İnovasyon, mühendislik hizmetlerinde teknolojiyi yakından takip ederek araştırma ve tasarımlarla da geleceğe yön vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Entegre çalışma sistemimiz sayesinde başta kesintisiz güç kaynakları ve elektrik bakım ve taahhüt işleri olmak üzere vermiş olduğumuz hizmetlerde pratik, ekonomik ve hızlı çözümler getirmekte olup yatırım süreçlerinin kolektif kullanımını sağlamaktadır. Yaptığımız çalışmaların bir değer yaratması amacıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak; kalitede müşteri odaklı çalışan, müşterisine çözümleri ve hizmetleriyle son teknolojiyi sunan bir firmadır.

Misyonumuz

Kalitede müşteri odaklı çalışan, müşterisine çözümleri ve hizmetleriyle son teknolojiyi sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firma olmaktır.

Vizyonumuz

Gelişime odaklanmış, araştırma ve tasarımlarla da geleceğe yön vermeyi hedefleyen, sektöründeki müşteri ve çalışanlarıyla birlikte sürekli güven veren, çağdaş, kurumsallaşmış bir firma olmaktır.